Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33

Про компанію

Вітаємо в ІНФОТЕХ !

Компанія ІНФОТЕХ почала свою діяльність у 1993 році і була заснована професіоналами, які досконало вивчили ринок безпеки і володіли всіма нюансами з виробництва й обладнання комплексних систем.

Наша команда націлена на відповідальність і компетентність своїх послуг, на великі і складні об'єкти та на суто індивідуальний підхід до кожного замовника.

Втілені нами проекти і статус наших клієнтів - знак якості діяльності ІНФОТЕХ.

Основні напрямки діяльності

Постачання та дистрибуція обладнання для систем безпеки

Компанія ІНФОТЕХ здійснює поставку та продаж обладнання для систем безпеки провідних світових виробників (Dahua, ASSA-ABLOY, HID Global, CommScope, OBO Bettermann).

Ми виступаємо офіційним дистриб'ютором найбільшого світового бренда HIKVISION, лідера у виробництві інноваційних продуктів відеонагляду та систем безпеки.

Фахівці ІНФОТЕХ ретельно роз'яснять особливості та специфіку функціонування складного обладнання та нададуть точні технічні консультації.

Для додаткової допомоги ми маємо виділену лінію техпідтримки.


Каталог обладнання

Проектування та впровадження систем безпеки

Фахівці ІНФОТЕХ розроблять та впровадять індивідуальне рішення для забезпечення безпеки бізнесу будь-якого масштабу.

Ми маємо величезний інсталяційний досвід, стогін партнерів у всіх регіонах країни. У нашому арсеналі грамотні спеціалісти, кваліфіковані менеджери, сертифіковані інженери та монтажники.

ІНФОТЕХ гарантує своїм клієнтам післяпродажний супровід: сервісне й гарантійне обслуговування, ремонт і профілактику обладнання, технічний консалтинг, модернізацію та технічне обслуговування інженерних систем.
Детальніше
Цікавить вартість встановлення системи безпеки?
Звʼяжіться з нами і наші фахівці нададуть відповідь на всі запитання
Наші клієнти