Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33
Арт.:
32514

Brunox Epoxy нейтралізатор іржі спрей 150 ml

Brunox Epoxy вважається дуже популярним засобом, оскільки його використовують і в побуті, і в промислових цілях. У нього є маса переваг, які відрізняють його від схожих засобів. Перш за все, він до 10 разів глибше проникає в пори іржі, оскільки у нього унікальний склад. Крім того, від нього не залишається жодних слідів, він не містить мінеральних кислот і важких металів, а також не вступає в реакцію з лакофарбовими покриттями.
Склад:
Немає в наявності
500 грн
Гарантія:
12 міс.
Опис
Характеристики

Brunox Epoxy вважається дуже популярним засобом, оскільки його використовують і в побуті, і в промислових цілях. У нього є маса переваг, які відрізняють його від схожих засобів. Перш за все, він до 10 разів глибше проникає в пори іржі, оскільки у нього унікальний склад. Крім того, від нього не залишається жодних слідів, він не містить мінеральних кислот і важких металів, а також він не вступає в реакцію з лакофарбовими покриттями.

Використовувати Brunox Epoxy дуже просто - достатньо нанести його у два-три шари на пористу іржу, не змивати і не шліфувати. Після цього необхідно дати висохнути, а вже потім можна наносити фарбу або лак. Термін зберігання засобу необмежений.

Готове покриття може прослужити протягом 3 років і більше, залежно від умов експлуатації. А завдяки тому, що виготовлений він у формі спрею, так що наносити засіб рівномірно дуже просто.

Особливості:

  • форма випуску - спрей;
  • можна використовувати за температури від 10 до 50 °C;
  • термін висихання - від 1 години;
  • ефективним покриття буде протягом 3 років;
  • зовнішній вигляд засобу - прозора рідина з невеликим бурштиновим відтінком;
  • об'єм - 150 мл.
Виробник
Brunox
Об`єм
150 мл
Зовнішній вигляд
прозоре, з бурштиновим відтінком
Призначення
Нейтралізатор іржі