Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33
Арт.:
32521

Складний стілець BRS-D6

Складаний стілець BRS-D6 забезпечує необхідний рівень комфорту в польових умовах за рахунок міцного алюмінієвого каркаса та стійкої до зносу тканини Оксфорд 60D. Модель здатна витримувати вагу до 130 кілограмів, а спинка відрізняється м'якістю завдяки використанню піноматеріалу. У встановленому положенні габарити стільця досягають 42 х 42 х 63 сантиметрів, а в складеному — не більше 15 х 15 х 65 сантиметрів. Вага складає 1.3 кілограми.
Склад:
Немає в наявності
870 грн
Гарантія:
12 міс.
Опис
Характеристики

Стілець BRS-D6 відноситься до меблів складаного типу, що актуальні для експлуатації в польових умовах. Модель складається з металевого каркаса з двома парами ніжок, а також сидіння зі спинкою, зшитих із тканини Оксфорд щільністю 60D. Перевагами цього матеріалу є водонепроникність, стійкість до стирання, температурних перепадів та бруду, тому волокна не стоншуються і не тріскаються при тривалій експлуатації на свіжому повітрі, а також легко очищаються.

Каркас BRS-D6 виготовлений з алюмінієвого сплаву, що поєднує у собі легкість і міцність. Конструкція, в основі якої знаходяться труби діаметром 13.5 міліметрів, здатна витримувати вагу близько 130 кілограмів і не іржавіє під впливом води.

У спинці стільця використаний піноматеріал, що відрізняється м'якістю та дозволяє відпочиваючому максимально розслабитись під час сидіння. Ззаду спинки знаходиться широка кишеня, в яку можна покласти найнеобхідніші аксесуари, щоб вони були під рукою навіть під час відпочинку. Ніжки меблів доповнені неслизькими вставками, що підвищують стійкість конструкції при встановленні на хисткий ґрунт.

Стілець BRS-D6 має габарити 42 х 42 х 63 сантиметрів у встановленому положенні, при цьому у складеному вигляді його розміри складають лише 15 х 15 х 65 сантиметрів. Це дозволяє зручно переносити модель разом з іншим спорядженням, особливо з огляду на її невелику вагу, що дорівнює 1.3 кілограмам.

Базовий набір додатково укомплектований чохлом для зберігання стільця, щоб захистити конструкцію від вологи та забруднень, а також запобігти появі подряпин на гладкій металевій поверхні каркасу.

Характеристики:

  • портативний стілець зі складаною конструкцією;
  • матеріали – алюмінієвий сплав, Оксфорд 60D, пластик;
  • м'якість спинки забезпечується за рахунок використання піноматеріалу;
  • нековзні ніжки для встановлення на нерівну поверхню;
  • максимальне навантаження – 130 кілограмів;
  • розміри у встановленому положенні – 42 х 42 х 63 сантиметри;
  • розміри у складеному вигляді – 15 х 15 х 65 сантиметрів;
  • вага – 1.3 кілограми.
Виробник
BRS
Колір
камуфляж
Матеріал
алюмінієвий сплав, пластик, Оксфорд 60D
Вага
1.3 кг
Тип меблів
Стілець