Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33

Системи контролю та управління доступом (СКУД)

Впровадження СКУД - достатньо складна операція, яка включає в себе багато етапів: проектування, вибір і постачання обладнання, монтаж і обслуговування системи.

Інфотех має налагоджений механізм проходження кожного етапу і колосальний досвід утілення СКУД для великих об'єктів, з прикладами яких можна ознайомитися у розділі "Наші проекти".

Ефективна і добре продумана СКУД дозволить не тільки цілком контролювати і захищати функціонування вашого підприємства і штату працівників, але й забезпечити зменшення витрат на додатковий персонал для пропускних пунктів, налаштувати автоматичне нарахування виплат, запобігти несанкціонованих відвідувань.

Зробити точний проект, врахувати всі деталі, підібрати належне обладнання й здійснити монтаж СКУД - процес, який Інфотех проведе на високому професійному рівні для вашого підприємства.

Цікавить вартість встановлення системи безпеки?
Звʼяжіться з нами і наші фахівці нададуть відповідь на всі запитання
Додаткові переваги Інфотех
Ефективність поєднання систем
При використанні приладдя в систем різних виробників в одному складному програмно-апаратному комплексі, може з'явитися проблема їхньої несумісністі.

СКУД часто обирається базовою підсистемою, за допомогою якої буде налагоджено функціонування загальної системи безпеки.

Переваги роботи Інфотех в тому, що інтеграція усіх підсистем з програмним обладнанням завершується створенням комплексної системи, яка працює як єдиний злагоджений механізм.
Додаткові можливості СКУД
Наші спеціалісти не тільки допоможуть розібратися у складностях СКУД, але й при необхідності запропонують установити обладнання з додатковими функціями:
• Встановимо додаткові модулі інтеграції з 1С, CRM- та ERP-системами;
• Налагодимо зручну систему термоскринінгу співробітників і відвідувачів, що стало особливо актуальним в умовах пандемії;
• Запропонуємо гнучкі мережеві рішення з адміністрації;
• Встановимо можливість пропуску по банківській картці або смартфону;
• Організуємо контроль пересування автотранспорту зі зваженням.