Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33

Cистеми відеонагляду

Наявність продуманої системи відеонагляду в сучасному світі важко переоцінити. Сфери застосування відеокамер різняться в залежності від цілей і місця розташування, але вкрай необхідні для вашого офісу, підприємства, складу, приватної території або системи фіксації міського масштабу.

Найефективніший спосіб - втілювати загальну систему безпеки в комплексі, здійснюючи оптимальний підбір обладнання і розробку точного технічного проекту. Але якщо вам необхідно додати тільки систему відеонагляду у вже існуючий комплекс, спеціалісти Інфотех встановлять її, органічно поєднав усі частини, і підключать їх до програмного забезпечення.

Інфотех спеціалізується на розробці і впровадженні складних систем відеонагляду. Це процес, що потребує часу, ретельного опрацювання та якісного обладнання. Ми не обіцяємо миттєвих строків і мінімальної вартості, оскільки працюємо грунтовно й на високому рівні. Якісні послуги, як і якісні товари, не коштують дешево.

Цікавить вартість встановлення системи безпеки?
Звʼяжіться з нами і наші фахівці нададуть відповідь на всі запитання
Додаткові переваги Інфотех
Можливість обрати ціновий сегмент
Надійне обладнання для відеонагляду брендів Hikvision і Dahua широко використовується у системах безпеки. Але існують окремі об'єкти, що потребують використання ультра-якісних, більш коштовних марок, таких як Bosch, Ganz, Pelco та Avigilon. Ми маємо власний досвід використання облаштування різних виробників і розуміємося на тонких відмінностях між ними.
Індивідуальність підходу
Компанія Інфотех часто виконує інноваційні нестандартні проекти.
На сьогодні ми приймаємо участь у розробці 20 масштабних проектів "Безпечне місто". Автофіксація порушень з використанням камер зі "вбудованим інтелектом" у Києві - лише перший крок по дорогам і транспортним розв'язкам України.