Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33

Структуровані кабельні системи (СКС)

СКС виступає базовою основою для системи безпеки, завдяки їй поєднуються декілька підсистем (відеонагляд, СКУД). Структурована мережа має здатність підтримувати усі телекомунікаційні системи і різноманітні мультимедійні ресурси та поєднувати всілякі компоненти.

Проектування та побудова СКС - один з основних напрямків діяльності Інфотех. Приймаючи до уваги вагомість надійності СКС, ми співпрацюємо тільки з відомими висококласними виробниками - R&M, AMP Commscope, Corning, Panduit.

Завдяки якості компонентів, грамотному проектуванню, професійному монтажу і обов'язковому тестуванню ми забезпечуємо надійність структурованої кабельної системи, тривалість її безперебійної експлуатації, високу швидкість передачі сигналів. Наявність 25річної гарантії від виробника дає впевненість у надійності експлуатації та у відсутності додаткових експлуатаційних витрат на тривалий термін.

Наш професіоналізм у сфері СКС - ваша впевненість у постійності функціонування усіх бізнес-процесів навіть при значному збільшенні обсягів мережі або при повній зміні структури підприємства.

Цікавить вартість встановлення системи безпеки?
Звʼяжіться з нами і наші фахівці нададуть відповідь на всі запитання
Додаткові переваги Інфотех
Обов'язкове тестування і гарантія
Всі прокладені СКМ ми тестуємо кабельним аналізатором Softing WireXpert, який виконує складні тести за декілька секунд завдяки потужному процесору та проходить щорічну перевірку у офіційного виробника в Україні. Отримані після тестування характеристики ми надсилаємо виробнику на перевірку. У випадку повної відповідності стандартам, виробник надає гарантію якості строком на 25 років.

Наш замовник отримує бездоганні монтажні роботи, відсутність невідповідних пасивних компонентів від інсталятора та повну відповідність вимогам та стандартам виробника, а отже - найвищу якість проектів.