Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33

Розпаковка та огляд камери серії WizSense 4G DH-IPC-HFW3441DG-AS-4G-EAU-B

22 Листопада, 2024

 

У цій статті, ми з Вами, зробимо розпакування та огляд камери від бренду Dahua, серії WizSense 4G DH-IPC-HFW3441DG-AS-4G-EAU-B.

 

Деякі особливості та характеристики DH-IPC-HFW3441DG-AS-4G-EAU-B - це 4-мегапіксельна камера, з максимальною роздільною здатністю 2688 × 1520, що забезпечить високоякісну картинку, для ваших відео та зображень. Також камера забезпечує безпеку в режимі реального часу за допомогою двостороннього вбудованого аудіо, та дуже гучної сирени. Будова камери передбачає захист від води та пилу (IP67), що дає можливість сміливо використовувати камеру за вуличних умов. Має декілька режимів підтримки зв'язку 4G (LTE-TDD/LTE-FDD/WCDMA) або автоматичний вибір мережі.


Підемо по порядку, розпакуємо та зазирнемо в середину.

Перше, з чого почнемо, це пакування:

Написи нам повідомляють, про основний функціонал камери, а саме:  низьке енергоспоживання; вбудований чіп для зберігання; двостороннє аудіо; SMD 3.0 (Smart Motion Detection), що дає змогу класифікувати цілі.


 

Зазирнемо в середину:
 

Зустрічають нас антени для прийому-передачі сигналу, кріплення, та мануал.

 
 
А під ними, вже знаходяться, сама камера та та кріплення до стіни.
 
 
Загалом, все виглядає ось так:
 
 

Зазирнувши під захисну кришку, бачимо наступне:

Слот для SIM карти; слот для карти пам’яті формата microSD (клас 10); LED індикатор; COM порт.

А на “хвості” можемо знайти:

Роз’єм для живлення; роз’єм RJ-45; аудіо вхід та вихід; тривожні вхід та вихід; інтерфейс RS-485(виключно, для передачі інформації, про  стан та заряд сонячної батареї).

 

 

Вигляд спереду та зверху:

 

 

Пропоную перейти від зовнішнього вигляду, до веб-інтерфейсу камери. Нас зустрічає класичний, зручний та зрозумілий інтерфейс в стилі Dahua. Вкладки, їх розміщення та оформлення, таке, як і в інших камерах цього бренду, тому пройдемось тільки по налаштуванням, яких немає в інших камерах.

Одна з вкладок, яка нас зацікавить, це налаштування мобільної мережі, як бачимо нижче все, що може нас зацікавити, знаходиться саме тут.

В цьому меню налаштувань, ми можемо вибрати пріоритетний тип мережі, або ж поставити автоматичний, як у нашому випадку. Також, можемо переглянути, якість нашого сигналу та обрати найкраще положення для камери.

 
 
Наступна вкладка, це режим споживання електроенергії. Як ми писали вище, працювати це буде лише з сонячною батареєю, яка підключена по протоколу RS-485, тим самим камера зможе керувати енергоефективністю батареї, та отримувати дані з неї.
 
 

В фінальній частині нашого огляду, зайдемо в мобільний застосунок DMSS, та подивимось, що цікавого ми можемо побачити там.

На початковому екрані, бачимо зображення з самої камери, та трохи нижче налаштування, які ми можемо застосувати, наприклад: увімкнути або вимкнути світло, сирену або двостороннє аудіо.

 
 

 

Тут, ми бачимо налаштування, які можемо здійснити безпосередньо з самого застосунку DMSS, знаходячись де завгодно, і маючи доступ до камери.

 
 
У підсумку, пристрій, від якого, очікуєш - отримуєш. Налаштовується дуже просто, у використанні, також, показав себе максимально стабільно, без відвалів та інших проблем, навіть в умовах не найкращого рівня сигналу.
Не знайшли відповідей?
Ви можете звʼязатись з нашими спеціалістами технічної підтримки
Графік роботи:
ПН-ПТ 8:00 - 17:00