Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33
Назад

Hik-ProConnect і контроль робочого часу

2 Червня, 2023

Кероване рішення Hikvision Time & Attendance Managed Solution для легкого керування відвідуваністю за допомогою основних функцій контролю доступу. Завдяки зручному інтерфейсу малий і середній бізнес (SMB) і підприємства можуть легко керувати записом відвідуваності співробітників і контролювати доступ для працівників і відвідувачів. Співробітники можуть повідомляти про свою присутність за допомогою GPS-хронометражу, а обслуговування пристрою стає легшим, ніж будь-коли. А з мобільним зв’язком ви можете робити все це віддалено.

** Працює тільки з терміналами MinMoe контролю доступу Hikvision

Чому варто вибрати рішення Hikvision для керування часом і відвідуваністю?

 1. Використовуючи веб-портал або мобільний додаток, хмарне сховище дозволяє централізоване керування багатосайтовим і багатокористувацьким доступом.
 2. Зниження витрат. Розроблено для підприємств будь-якого розміру, особливо малого та середнього бізнесу, реєстрація безкоштовна для 10 співробітників.
 3. Розміщений сервіс. Насолоджуйтеся спокоєм, знаючи, що ваша система добре працює 24/7. Своєчасне автоматичне оновлення версій забезпечує широку сумісність.
 4. Дистанційне обслуговування. Рішення виключає час і роботу для візитів і перевірок на місці, забезпечуючи своєчасне вирішення проблем.
 5. GPS-трекінг. Співробітники можуть працювати в мобільних додатках у певному місці, коли вони вирушають на ділові зустрічі, патрулювання чи інші завдання.
 6. Високий рівень безпеки. Усі дані розміщені на AWS. Завдяки повній системі безпеки на борту ваші дані захищені від втрати чи пошкодження.
 7. Налаштування без зусиль. Відкриття портів або статична IP-адреса не потрібні! Просто відскануйте QR-код, і конфігурація буде готова за лічені секунди.

Як це працює?

Функції

Управління працівниками

 • Імпортуйте наявні профілі співробітників із терміналів MinMoe у систему або додайте профілі вручну
 • Призначте групи авторизації для пакетного налаштування контролю доступу та обліку робочого часу
 • Керуйте реєстрацією облікових карток завчасно

Управління часом і відвідуваністю

 • Налаштуйте дійсні графіки роботи на основі звичайних або людино-годинних потреб у змінах, використовуючи тижневі або щоденні цикли. Налаштування цієї системи нічим не відрізняється від уже знайомого налаштування керування робочим часом за допомогою iVMS-4200
 • Застосуйте правила конфігурації, включаючи понаднормову роботу, час відпустки /перерви тощо
 • Запитуйте та обчислюйте записи про час прибуття та виходу
 • Автоматично створюйте щоденні, щотижневі та місячні звіти про відвідуваність і звіти про порушення та надсилайте їх електронною поштою до відділу кадрів через регулярні проміжки часу

Базове управління контролем доступу

 • Додайте відовідальних с персоналу
 • Призначити авторизацію вказаним групам / персоналу / пристроям відповідно до шаблону розкладу доступу
 • Дистанційно призначити авторизацію для відкриття дверей
 • Перевірте записи доступу та керування

Мобільне курвання робочим часом для співробітників