Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33
Назад

Програма SADP та АКТИВАЦІЯ нових пристроїв

21 Вересня, 2016

Додаток SADP - інструмент для налаштування пристроїв IP ВІДЕООБСЛУГОВУВАННЯ фірми HIKVISION. SADP (англ. Search Active Device Protocol) - це безкоштовне та просте у використанні програмне забезпечення, призначене для пошуку в локальній мережі камер та відео реєстраторів торгової марки Hikvision. З його допомогою можна змінити основні параметри мережевих відео реєстраторів та IP-камер, також змінити або відновити пароль у разі втрати. Найчастіше виявляється, що у разі підключення до мережі нових пристроїв того ж виробника, їх IP-адреси повторюються. Програма SADP дозволяє змінювати параметри пристроїв незалежно від того, чи знаходяться вони в одній і тій же підмережі або різних. Програмне забезпечення доступне на платформі Windows 7-10, Windows 2003-2008, Windows XP – 32/64-bit.

 

1. Встановлення програми.

Програму SADP можна скачати ТУТ. Програму необхідно завантажити на жорсткий диск, а потім інсталювати на комп'ютер. Для правильної роботи SADP бажано встановити WinPcap. WinPcap - це популярний інструмент, що працює в середовищі Microsoft Windows, що дозволяє програмам захоплювати та передавати мережеві пакети в обхід стека протоколів. Має такі додаткові функції, як фільтрацію пакетів на рівні ядра, двигун статистики мережі та підтримку віддаленого захоплення пакетів.

WinPcap складається з драйвера, який розширює операційну систему, забезпечуючи їй підтримку низькорівневого доступу до мережі та бібліотеки, яка безпосередньо використовується для низькорівневого доступу. Ця бібліотека також містить Windows-версію широко відомого libpcap, API для ОС Unix.

Завдяки своєму набору функцій, WinPcap є двигуном для захоплення та фільтрації пакетів, на якому ґрунтуються багато комерційних, а також безкоштовні мережеві інструменти, включаючи аналізатори протоколів, мережеві монітори, системи виявлення мережного вторгнення, генератори трафіку та утиліти тестування мережі. Інструмент містить всю необхідну документацію, а також різні посібники.

2. Пошук активних пристроїв.

Після запуску програми SADP автоматично сканує локальну мережу в пошуках новоприєднаних пристроїв Hikvision, які потім відображаються у головному вікні програми. Список нещодавно підключених пристроїв оновлюється кожні 15 сек, а список вимкнених пристроїв оновлюється кожні 45 сек. Ви також можете вручну оновити список за допомогою кнопки "Refresh" для негайного оновлення інформації про пристрої. У головному вікні програми відображається основна інформація про параметри мережі, такі як: тип пристрою, IP-адреса, порти, маска, MAC адреса тощо. Доступні також додаткові відомості, такі як версія прошивки, назва та серійний номер пристрою та інформація про активацію пристрою. Всі ці відомості щодо вибраного пристрою можуть бути збережені після натискання на кнопку "Export" у файлі з розширенням .xls. За допомогою програми дуже просто ви можете перейти до вікна входу в систему. При подвійному натисканні на вибраному пристрої відбувається автоматичне перенаправлення на його сторінку входу в систему через веб-браузер.

Вид вікна програми SADP

Сторінка входу до системи камери через веб-браузер.

 

3. Активація пристрою за допомогою SADP.

При першому підключенні реєстратора (з версією прошивки  вище V3.3.0) або камери (з версією прошивки вище V5.3.0) до мережі, пристрій виявляється програмою SADP як неактивне (Inactive). Це пов'язано з додатковою безпекою, внесеною компанією Hikvision для утруднення несанкціонованого доступу.

Щоб активувати пристрій, потрібно встановити новий пароль для користувача "admin". Це можна зробити за допомогою веб-браузера при першому вході в систему, за допомогою SADP або за допомогою реєстратора. Щоб активувати пристрій за допомогою програми SADP, необхідно:

• Вибрати пристрій у SADP (ви можете також вибрати кілька пристроїв для одночасної активації та надання їм того ж пароля),

• Ввести новий пароль для пристрою та підтвердити кнопкою "Activate".