Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33
Назад

Проект Fast track для аеропорту Бориспіль

Опис проекту

Компанія Інфотех впровадила систему Fast track ("швидке проходження") у міжнародному аеропорті Бориспіль. Ми завжди на боці прискорення і оптимізації будь-яких процесів, а наш досвід використання новітніх технологій є гарантом якості втілення інноваційних міжнародних систем.

Спеціальний коридор прискореного проходження паспортного контролю для власників преміальних карт Visa International ми обладнали автоматизованою системою валідації та елементами розпізнавання біометричних даних.

Використовуючи обладнання наших партнерів, бренду Hikvision, з елементами візуальної фіксації, ми досягли можливості спрощення і прискорення процесу проходження контролю до та після польоту.

Компанія Інфотех має честь посприяти організації європейського рівня комфорту пасажирів на базі сучасних технологічних рішень.

Наші проекти
Система міського відеонагляду "Безпечне...
Система міського відеонагляду "Безпечне...

За замовленням Київської міської адміністрації, фахівці Інфотех встановили більше 1000 відеокамер на дорогах і транспортних розв'язках Києва

Детальніше
Структурована кабельна система для офіс...
Структурована кабельна система для офіс...
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...

Нова віха у нашій діяльності - безпека і технічні інновації для сучасного бізнес-центру Magnett (загальна площа 52000 кв.км), розташованого у самому центрі столиці.

Детальніше
Система безпеки і контролю доступу для...
Система безпеки і контролю доступу для...
Автоматизована система в
Автоматизована система в'їзду автотранс...

Київська міська адміністрація і компанія Інфотех подбали про організацію контролю проїзду автівок на Труханівський острів

Детальніше
Система контролю доступу для офісу L
Система контролю доступу для офісу L'Oréal

Спеціалісти Інфотех розробили автономну систему контролю з використанням вхідних турнікетів, електроригельних замків і зонування доступу до офісного простору.

Детальніше