Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33

Система безпеки і контролю доступу для офісного центру SP Hall

Опис проекту

Забезпечення комплексної системи безпеки і контролю доступу для сучасного престижного бізнес-центру на Петровці - задача, яка була блискуче втілена спеціалістами Інфотех.


24 тисячи кв. метрів площі, значна кількість інженерних систем (ліфти, вентиляція, кондиціонування), підземний і наземний паркінги - такий масштаб вимагає детального проектування, використання якісного обладнання та професійної інсталяції з наступним обслуговуванням. У таких складних процесах Інфотех відчуває себе доволі впевнено завдяки власному постачанню, багатому досвіду і відповідальності.


Прокладання СКМ (структурованих кабельних мереж) забезпечило надійну базу для високошвидкісного зв'язку й безперебійного функціонування усіх підсистем.
Цілодобовий відеонагляд з різноманітними смарт-модулями, зонування доступу офісних open-space,  паркувальні турнікети зі вбудованим інтелектом, доступ по карткам - це далеко не повний перелік ультра-сучасних напрацювань у сфері безпеки, які Інфотех впроваджує для своїх клієнтів.

 

Наші проекти
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...

Нова віха у нашій діяльності - безпека і технічні інновації для сучасного бізнес-центру Magnett (загальна площа 52000 кв.км), розташованого у самому центрі столиці.

Детальніше
Система контролю доступу для офісу L
Система контролю доступу для офісу L'Oréal

Спеціалісти Інфотех розробили автономну систему контролю з використанням вхідних турнікетів, електроригельних замків і зонування доступу до офісного простору.

Детальніше
Автоматизована система в
Автоматизована система в'їзду автотранс...

Київська міська адміністрація і компанія Інфотех подбали про організацію контролю проїзду автівок на Труханівський острів

Детальніше
Структурована кабельна система для офіс...
Структурована кабельна система для офіс...
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль

Компанія Інфотех впровадила систему Fast track ("швидке проходження") у міжнародному аеропорті Бориспіль

Детальніше
Система міського відеонагляду "Безпечне...
Система міського відеонагляду "Безпечне...

За замовленням Київської міської адміністрації, фахівці Інфотех встановили більше 1000 відеокамер на дорогах і транспортних розв'язках Києва

Детальніше