Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33

Система безпеки і контролю доступу для офісного центру SP Hall

Опис проекту

Забезпечення комплексної системи безпеки і контролю доступу для сучасного престижного бізнес-центру на Петровці - задача, яка була блискуче втілена спеціалістами Інфотех.


24 тисячи кв. метрів площі, значна кількість інженерних систем (ліфти, вентиляція, кондиціонування), підземний і наземний паркінги - такий масштаб вимагає детального проектування, використання якісного обладнання та професійної інсталяції з наступним обслуговуванням. У таких складних процесах Інфотех відчуває себе доволі впевнено завдяки власному постачанню, багатому досвіду і відповідальності.


Прокладання СКМ (структурованих кабельних мереж) забезпечило надійну базу для високошвидкісного зв'язку й безперебійного функціонування усіх підсистем.
Цілодобовий відеонагляд з різноманітними смарт-модулями, зонування доступу офісних open-space,  паркувальні турнікети зі вбудованим інтелектом, доступ по карткам - це далеко не повний перелік ультра-сучасних напрацювань у сфері безпеки, які Інфотех впроваджує для своїх клієнтів.

 

Наші проекти
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль

Компанія Інфотех впровадила систему Fast track ("швидке проходження") у міжнародному аеропорті Бориспіль

Детальніше
Система контролю доступу для офісу L
Система контролю доступу для офісу L'Oréal

Спеціалісти Інфотех розробили автономну систему контролю з використанням вхідних турнікетів, електроригельних замків і зонування доступу до офісного простору.

Детальніше
Система міського відеонагляду "Безпечне...
Система міського відеонагляду "Безпечне...

За замовленням Київської міської адміністрації, фахівці Інфотех встановили більше 1000 відеокамер на дорогах і транспортних розв'язках Києва

Детальніше
Структурована кабельна система для офіс...
Структурована кабельна система для офіс...
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...

Нова віха у нашій діяльності - безпека і технічні інновації для сучасного бізнес-центру Magnett (загальна площа 52000 кв.км), розташованого у самому центрі столиці.

Детальніше
Автоматизована система в
Автоматизована система в'їзду автотранс...

Київська міська адміністрація і компанія Інфотех подбали про організацію контролю проїзду автівок на Труханівський острів

Детальніше