Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33

Структурована кабельна система для офісу Ubisoft, Київ

Опис проекту

Як забезпечити високу швидкість передачі сигналів, надійну і безперебійну роботу усіх систем підприємства та можливість оперативного підключення нових пристроїв? Всі ці завдання стають легкими для виконання при наявності структурованих кабельних систем (СКС), які впроваджуються на початковому етапі організації офісу.

Впевнений представник ринку систем безпеки, компанія Інфотех, рада співпраці з провідною геймерською корпорацією Ubisoft Entertainment в організації сучасного нестандартного офісного простору у Києві.

Проектування і прокладання СКС важко переоцінити, адже від її якісного впровадження залежить подальша швидкість взаємодії співробітників, зручність обміну інформацією, легкість  підключень приладів з різними типами провідників, налаштування і безперебійне функціонування усіх систем безпеки компанії.

Інфотех співпрацює тільки з відомими висококласними виробниками R&M, AMP Commscope, Corning, Panduit. Ми цілком відповідаємо за якість зроблених нами проектів і завжди надаємо 25річну гарантію від виробника, яка є 100%вим забезпеченням надійності та відсутності витрат у майбутньому.

Безперебійність, швидкість, елементарна модернізація офісної системи - першорядні геймерською вимоги, які цілком забезпечені СКС від Інфотех!

Наші проекти
Автоматизована система в
Автоматизована система в'їзду автотранс...

Київська міська адміністрація і компанія Інфотех подбали про організацію контролю проїзду автівок на Труханівський острів

Детальніше
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль

Компанія Інфотех впровадила систему Fast track ("швидке проходження") у міжнародному аеропорті Бориспіль

Детальніше
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...

Нова віха у нашій діяльності - безпека і технічні інновації для сучасного бізнес-центру Magnett (загальна площа 52000 кв.км), розташованого у самому центрі столиці.

Детальніше
Система контролю доступу для офісу L
Система контролю доступу для офісу L'Oréal

Спеціалісти Інфотех розробили автономну систему контролю з використанням вхідних турнікетів, електроригельних замків і зонування доступу до офісного простору.

Детальніше
Система безпеки і контролю доступу для...
Система безпеки і контролю доступу для...
Система міського відеонагляду "Безпечне...
Система міського відеонагляду "Безпечне...

За замовленням Київської міської адміністрації, фахівці Інфотех встановили більше 1000 відеокамер на дорогах і транспортних розв'язках Києва

Детальніше