Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33
Назад

Система міського відеонагляду "Безпечне місто"

Опис проекту

"Безпечне місто" - це система міського відеонагляду, розроблена для фіксації порушень й автоматичного реагування на них.


У рамках проекту, який здійснювався за замовленням Київської міської адміністрації, фахівці Інфотех встановили більше 1000 відеокамер на дорогах і транспортних розв'язках Києва. Були прокладені кілометри оптичних ліній зв'язку та електричних комунікацій. Ми використовували IP відеокамери Hikvision зі вбудованою аналітикою, що вміють розпізнавати номери і видавати інтелектуальні рішення.


Компанія Інфотех віддає перевагу складним викликам та нестандартним проектам. Налаштування великої кількості обладнання і наступне його підключення до єдиного інформаційного центру даних, інновації у втіленні масштабних проектів - той "коник", на якому Інфотех впевнено підкорює ринок систем відеонагляду.

Наші проекти
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...

Нова віха у нашій діяльності - безпека і технічні інновації для сучасного бізнес-центру Magnett (загальна площа 52000 кв.км), розташованого у самому центрі столиці.

Детальніше
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль

Компанія Інфотех впровадила систему Fast track ("швидке проходження") у міжнародному аеропорті Бориспіль

Детальніше
Автоматизована система в
Автоматизована система в'їзду автотранс...

Київська міська адміністрація і компанія Інфотех подбали про організацію контролю проїзду автівок на Труханівський острів

Детальніше
Система контролю доступу для офісу L
Система контролю доступу для офісу L'Oréal

Спеціалісти Інфотех розробили автономну систему контролю з використанням вхідних турнікетів, електроригельних замків і зонування доступу до офісного простору.

Детальніше
Система безпеки і контролю доступу для...
Система безпеки і контролю доступу для...
Структурована кабельна система для офіс...
Структурована кабельна система для офіс...