Увійти у B2B портал
Зв'яжіться з нами:
+38(044) 520-53-33
Назад

Система міського відеонагляду "Безпечне місто"

Опис проекту

"Безпечне місто" - це система міського відеонагляду, розроблена для фіксації порушень й автоматичного реагування на них.


У рамках проекту, який здійснювався за замовленням Київської міської адміністрації, фахівці Інфотех встановили більше 1000 відеокамер на дорогах і транспортних розв'язках Києва. Були прокладені кілометри оптичних ліній зв'язку та електричних комунікацій. Ми використовували IP відеокамери Hikvision зі вбудованою аналітикою, що вміють розпізнавати номери і видавати інтелектуальні рішення.


Компанія Інфотех віддає перевагу складним викликам та нестандартним проектам. Налаштування великої кількості обладнання і наступне його підключення до єдиного інформаційного центру даних, інновації у втіленні масштабних проектів - той "коник", на якому Інфотех впевнено підкорює ринок систем відеонагляду.

Наші проекти
Система контролю доступу для офісу L
Система контролю доступу для офісу L'Oréal

Спеціалісти Інфотех розробили автономну систему контролю з використанням вхідних турнікетів, електроригельних замків і зонування доступу до офісного простору.

Детальніше
Система безпеки і контролю доступу для...
Система безпеки і контролю доступу для...
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...
Комплексна система безпеки для бізнес-ц...

Нова віха у нашій діяльності - безпека і технічні інновації для сучасного бізнес-центру Magnett (загальна площа 52000 кв.км), розташованого у самому центрі столиці.

Детальніше
Структурована кабельна система для офіс...
Структурована кабельна система для офіс...
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль
Проект Fast track для аеропорту Бориспіль

Компанія Інфотех впровадила систему Fast track ("швидке проходження") у міжнародному аеропорті Бориспіль

Детальніше
Автоматизована система в
Автоматизована система в'їзду автотранс...

Київська міська адміністрація і компанія Інфотех подбали про організацію контролю проїзду автівок на Труханівський острів

Детальніше